ثبت نام همکاران آبیاری هوشمند™

ثبت نام همکاران در آبیاری هوشمند™ بسیار آسان است. همکاران گرامی برای ثبت نام در آبیاری هوشمند™ لازم است تنها ۳ مرحله را طی کنند. در مرحله ۱ بایستی از اینجا به صورت یک کاربر عادی در وبسایت ثبت نام کنید. پس از آن در حساب کاربری خود به بخش ویرایش آدرس بروید و یک آدرس همراه با کد پستی اضافه نمایید. در مرحله سوم کافی است با ما تماس بگیرید (۰۷۱۳۶۲۰۴۲۶۲) تا نوع عضویت شما در وبسایت را از حالت عادی به حالت همکار تغییر دهیم. پس از آن، همواره درصد های پایه همکاری برای شما لحاظ خواهد شد. همچنین علاوه بر آن، در صورت افزایش حجم سفارش، درصد های پله ای همکاری که بسیار جذاب و باورنکردنی هستند نیز به صورت خودکار بر روی سفارشات شما در وبسایت اعمال میشود.

دسترسی به محصولات اصلی معروف ترین برند ها

پس از ثبت نام، شما خواهید توانست محصولات معروف ترین شرکت های آمریکایی و اروپایی در این زمینه را با قیمت همکاری سفارش دهید و گامی در جهت پیشرفت کسب و کار خود بردارید.

تنوع کاملی از دسته بندی های محصولات

در زمینه آبیاری و مخصوصا آبیاری هوشمند تمام دسته بندی ها را در نظر گرفته ایم و شما به طیف کامل و وسیعی از محصولات در این زمینه دسترسی خواهید داشت.

گارانتی یکساله بارکد دار

خدمات گارانتی آبیاری هوشمند™ بسیار سریع، دقیق و کامل میباشد. برای هر محصول یک برچسب با کد ۱۲ رقمی یکتا تولید میشود. پس شما هم میتوانید با خیال راحت از طرف خودتان به مشتریانتان گارانتی بدهید.

پرداخت در محل

بنا به هر دلیلی دوست دارید پرداخت ها را بعد از تحویل سفارشات انجام دهید؟ این امکان پذیر است. فقط کافی است در انتهای ثبت سفارش در وبسایت، گزینه ی پرداخت در محل را انتخاب نمایید.

درصد های همکاری استثنایی

سعی کرده ایم درصد های پایه همکاری در آبیاری هوشمند™ را بسیار جذاب و منصفانه تعیین کنیم. تا همکاران همواره نسبت به مشتریان عادی قیمت های کمتری را برای خرید محصولات بپردازند.

افزایش تخفیف با افزایش حجم سفارش

درصد های پایه همکاری برای شما کافی نیست؟ با افزایش حجم سفارش، علاوه بر برخورداری از درصد های پایه همکاری، از درصد های پله ای همکاری که بسیار بیشتر هستند نیز بهره مند شوید. 

keyboard_arrow_up