خدمات همکاری و فرم ثبت نام همکاران

خدمات همکاری آبیاری هوشمند™ شامل تامین لوازم و تجهیزات آبیاری هوشمند (برندهای مطرح دنیا) ، ارائه گارانتی های رجیسترشده یکتا و تعویض فوری محصولات مشمول گارانتی، آموزش های حرفه ای و مشاوره به همکاران گرامی و در آخر ارجاع مشتریان علاقه مند به خدمات نصب در محل به همکارانی که در نزدیکی محل زندگی مشتری حضور دارند، میباشد.

ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰ میلیون تومان

در هر جایی از ایران و در هر شهری که دارای فروشگاه هستید یا خدمات نصب لوازم آبیاری را انجام میدهید، تمامی سفارشات بالای ۵ میلیون تومان به صورت رایگان با پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال میشوند. (به طور خودکار در سبد خرید وبسایت لحاظ میشود.) در صورت موجودی محصولات در انبار آبیاری هوشمند™ در شهر شما، تحویل با پیک موتوری نیز در دسترس است.

امکان پرداخت در محل برای تمامی همکاران

هنگام ثبت سفارش در وبسایت میتوانید در نهایت گزینه “پرداخت در محل” را به جای “پرداخت آنلاین” انتخاب نمایید. هنگامی که سفارشات به دستتان رسید هزینه سفارش را به پیک یا مامور پست پرداخت نمایید.

گارانتی اختصاصی بدون ثبت آدرس، وبسایت و یا حتی تلفن

جهت احترام به مشتری یابی همکاران و حفظ مشتری های بومی و یا وفادار ایشان ، هیچ آدرس و تلفنی از آبیاری هوشمند™ بر روی برچسب گارانتی محصولات درج نمیشود و در عوض روی هر کدام یک کد ۱۲ رقمی اختصاصی و یکتای ثبت شده درج شده است.

تامین به موقع و پایدار محصولات آبیاری هوشمند

با واردات به موقع و کافی از سوی آبیاری هوشمند™ ، محصولات اصلی آبیاری هوشمند، همیشه موجود و آماده ارسال هستند. در هر تعدادی که همکاران درخواست و سفارشات را ثبت کنند بلافاصله سفارش ایشان ارسال میشود. (مگر در شرایط استثنایی و یا پیش بینی نشده ی مربوط به گمرک و …)

سرعت در ارسال سفارشات ثبت شده در وبسایت

پس از ثبت سفارش توسط همکاران ، بلافاصله مراحل پردازش در انبار مرکزی صورت میگیرد و چنانچه سفارش قبل از ساعت ۸ شب ثبت شده باشد، در صبح روز کاری بعد، به پست یا تیپاکس تحویل داده میشود. سفارشات ثبت شده به صورت تحویل با پیک موتوری نیز در ساعات کاری دفتر، در صورت موجودی در شهر های مذکور (تهران، اصفهان و شیراز) ، همان روز تحویل میشوند.

سرعت در تعویض محصولات مشمول گارانتی

گارانتی های یکساله و دوساله آبیاری هوشمند™ از نوع تعویض بلافاصله محصولات هستند. مگر اینکه مشکل، جزئی باشد و محصول سریعا قابل تعمیر باشد. هنگام دریافت محصول با بررسی کد ۱۲ رقمی اختصاصی گارانتی سریعا هویت محصول مشخص میشود و پس از بررسی کارشناس، بلافاصله نتیجه را به همکاران اعلام میکنیم. در شرایط استثنایی که محصول مورد نظر در انبارهای آبیاری هوشمند™ به اتمام رسیده باشد، همکاران گرامی میباست تا رسیدن بار جدید مجموعه صبر نمایند. به محض موجود شدن محصول، اولین ارسال در مجموعه برای همکاری است که بابت گارانتی، محصولی را طلب دارد.

به امانت گذاشتن محصولات نزد همکاران عمده

جهت سهولت و تسریع کار همکاران عمده ، آبیاری هوشمند™ میتواند تعدادی از محصولات پر فروش را به صورت بلند مدت نزد این همکاران گرامی به امانت بگذارد. گاهی اوقات همکاران در شرایطی هستند که بسیار عجله دارند و اگر تعدادی از محصولات پر فروش نزد ایشان به امانت گذاشته شده باشد، روند کاری ایشان بسیار آسان تر و سریع تر انجام میگیرد. همچنین در صورتی که آبیاری هوشمند™ به آن محصولات سریعا احتیاج داشت و آنها را به فروش رساند، مجددا در اولین روز کاری بعد ، به صورت رایگان محصولات را برای همکار گرامی ارسال میکند و به امانت میگذارد. یعنی این رویه برای هر دو طرف همکاران عمده و آبیاری هوشمند™ سود در پی دارد.

قیمت های بسیار منصفانه ثابت دلاری تا پایان سال

روند کلی تعیین قیمت محصولات در مجموعه، به این صورت میباشد که در ۱ فروردین هر سال قیمت های ثابت دلاری برای محصولات تعیین میشود و سپس افزونه ی نرخ ارز وبسایت، قیمت محصولات را هر روز ساعت ۹ شب به صورت خودکار بروزرسانی میکند. فایده ای که این روند دارد این است که هم حقوق همکاران و هم آبیاری هوشمند™ به منصفانه ترین شکل ممکن حفظ میشود. یعنی مثل اینکه هر دو طرف دیگر با تومان معامله نمیکنند بلکه هر دو طرف با دلار معامله میکنند.

فرم ثبت نام همکاران

لطفا از فرم زیر برای ثبت نام به عنوان همکار استفاده نمایید. در عرض کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهیم گرفت. پس از بررسی و تایید اطلاعات ، نام کاربری شما همان شماره موبایل شماست که در فرم پایین وارد کرده اید..


  • اگر دارای دفتر یا فروشگاه نیستید، نام کسب و کار اینترنتی یا سیار خود را وارد نمایید.


  • شماره موبایل شما به عنوان نام کاربری در سایت در نظر گرفته خواهد شد. همچنین لطفا توجه داشته باشید که همکاران ما ظرف 24 ساعت کاری با این شماره تماس خواهند گرفت.

فهرست
قیمت تمامی محصولات به صورت روزانه و خودکار؛ بر اساس نرخ ارز بروزرسانی میشود.بیشتر بدانید
+