خدمات همکاری و فرم ثبت نام همکاران

خدمات همکاری آبیاری هوشمند™ شامل تامین لوازم و تجهیزات آبیاری هوشمند (برندهای مطرح دنیا) ، ارائه گارانتی های رجیسترشده یکتا و تعویض فوری محصولات مشمول گارانتی، آموزش های حرفه ای و مشاوره به همکاران گرامی و در آخر ارجاع مشتریان علاقه مند به خدمات نصب در محل به همکارانی که در نزدیکی محل زندگی مشتری حضور دارند، میباشد.

ارسال رایگان سفارشات بالای ۵ میلیون تومان

در هر جایی از ایران و در هر شهری که دارای فروشگاه هستید یا خدمات نصب لوازم آبیاری را انجام میدهید، تمامی سفارشات بالای ۵ میلیون تومان به صورت رایگان با پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال میشوند. (به طور خودکار در سبد خرید وبسایت لحاظ میشود.) در صورت موجودی محصولات در انبار آبیاری هوشمند™ در شهر شما، تحویل با پیک موتوری نیز در دسترس است.

امکان پرداخت در محل برای تمامی همکاران

هنگام ثبت سفارش در وبسایت میتوانید در نهایت گزینه “پرداخت در محل” را به جای “پرداخت آنلاین” انتخاب نمایید. هنگامی که سفارشات به دستتان رسید هزینه سفارش را به پیک یا مامور پست پرداخت نمایید.

تعیین ضریب درصدی همکاری به صورت ثابت و پایدار

پس از تایید ثبت نام، ضریب همکاری نمایش داده میشود و به صورت خودکار بر روی تمامی محصولات فروشگاه در وبسایت اعمال میشود. این ضریب ثابت بوده و موجب افزایش پایداری در رابطه، اعتماد و اطمینان از سوی همکاران گرامی میگردد.

افزایش سطح همکاری به همکاری ویژه بعد از یکسال

ضریب درصدی همکاری اولیه آبیاری هوشمند™ در بازار بی نظیر میباشد، اما پس از گذشت یکسال، سطح همکاری به همکاری ویژه ارتقاء می یابد. افزایش ۳ درصدی ضریب همکاری و امکان ثبت لوگو و نام تجاری شما بر روی برچسب های گارانتی، در این سطح فعال میشود.

گارانتی اختصاصی بدون ثبت آدرس، وبسایت و یا حتی تلفن

جهت احترام به مشتری یابی همکاران و حفظ مشتری های بومی و یا وفادار ایشان ، هیچ آدرس و تلفنی از آبیاری هوشمند™ بر روی برچسب گارانتی محصولات درج نمیشود و در عوض روی هر کدام یک بارکد اختصاصی و یکتای رجیستر شده درج شده است.

تامین به موقع و پایدار محصولات آبیاری هوشمند

با واردات به موقع و کافی از سوی آبیاری هوشمند™ ، محصولات اصلی آبیاری هوشمند، همیشه موجود و آماده ارسال هستند. در هر تعدادی که همکاران درخواست و سفارشات را ثبت کنند بلافاصله سفارش ایشان ارسال میشود. (مگر در شرایط استثنایی و یا پیش بینی نشده ی مربوط به گمرک و …)

سرعت در ارسال سفارشات ثبت شده در وبسایت

پس از ثبت سفارش توسط همکاران ، بلافاصله مراحل پردازش صورت میگیرد و چنانچه سفارش قبل از ساعت ۹ صبح ثبت شده باشد، در همان روز و در غیر اینصورت در روز کاری بعد، به پست یا تیپاکس تحویل داده میشود. سفارشات ثبت شده به صورت تحویل با پیک موتوری نیز در ساعات کاری دفتر، در صورت موجودی در شهر های مذکور (تهران، اصفهان و شیراز) ، همان روز تحویل میشوند.

سرعت در تعویض محصولات مشمول گارانتی

گارانتی های یکساله و دوساله آبیاری هوشمند™ از نوع تعویض بلافاصله محصولات هستند. مگر اینکه مشکل، جزئی باشد و محصول سریعا قابل تعمیر باشد. هنگام دریافت محصول با بررسی بارکد اختصاصی گارانتی سریعا هویت محصول مشخص میشود و پس از بررسی کارشناس، بلافاصله نتیجه را به همکاران اعلام میکنیم.

فرم ثبت نام همکاران

لطفا از فرم زیر برای ثبت نام به عنوان همکار استفاده نمایید. پس از بررسی و تایید اطلاعات ، عضویت شما از نوع همکار خواهد بود و به صورت خودکار درصد همکاری بر روی پنل شما اعمال شده و از روی قیمت محصولات فروشگاه کسر خواهد شد.  • اگر دارای دفتر یا فروشگاه نیستید، نام کسب و کار اینترنتی یا سیار خود را وارد نمایید.


  • شماره موبایل شما به عنوان نام کاربری در سایت در نظر گرفته خواهد شد. همچنین لطفا توجه داشته باشید که همکاران ما ظرف 24 ساعت کاری با این شماره تماس خواهند گرفت.

  • این رمز، به عنوان رمز ورود شما به سایت در نظر گرفته خواهد شد.
فهرست
قیمت تمامی محصولات به صورت روزانه و خودکار؛ بر اساس نرخ ارز بروزرسانی میشود.بیشتر بدانید
+