خدمات گارانتی، شرایط اعتبار، و نحوه انجام آن

نویسنده: احمد نعمتی
مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
نقاشی از خدمات گارانتی در آبیاری هوشمند™

مقدمه

یکی از اقدامات اصلی آبیاری هوشمند™ ، گارانتی دار کردن محصولات با بارکد های یکتا و اختصاصی میباشد. جهت اعتماد و رضایت مشتریان تمامی محصولات وارداتی از جمله تایمر های آبیاری ، کنترلر های آبیاری ، شیر های برقی ، آب پاش ها و کیت های مه پاش به صورت گارانتی دار و با بارکد اختصاصی توزیع و تحویل میگردند. همکاران و مشتریان گرامی میتوانند از بین گزینه های موجود برای گارانتی ، گزینه بدون گارانتی ، گارانتی یکساله و گارانتی دو ساله را انتخاب نمایند.

شرایط اعتبار گارانتی ها

در هنگام نصب و استفاده از محصولات، موارد ایمنی وجود دارد که میبایست حتما رعایت کنیم تا علاوه بر اینکه محصولات دچار صدمه نشوند، طول عمر محصولات نیز به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد. در ادامه شرایط اعتبار گارانتی های آبیاری هوشمند™ را بیان میکنیم.

۱) ضربه دیدگی، شکستگی، سوختگی، شرایط دمایی غیر عادی، استفاده در شرایط غیر مجاز و یا به کارگیری محصولات آبیاری با مایعات دیگری غیر از آب نرمال موجب ابطال گارانتی میباشد.

۲) تایمر های آبیاری در محدوده ی فشاری آب شهری و شیر های برقی در محدوده ی فشار آب توصیه شده مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از پمپ های آب قدیمی و غیر خود کار قوی موجب ابطال گارانتی میباشد.

۳) تایمر های آبیاری با باتری های توصیه شده و کنترلر های آبیاری با ولتاژ برق مجاز و با اتصال صحیح سیم ها، مورد استفاده قرار گیرند.

۴) لطفا در مناطق سردسیر به هنگام وقوع یخبندان (دمای زیر صفر) تایمر آبیاری را از شیر جدا نموده و در منزل نگه داری نمایید.

۵) کلیه تایمر ها و کنترلر های ضد آب، نیازی به حفاظ در مقابل بارش باران ندارند. اما توصیه میشود جهت افزایش قابل ملاحظه طول عمر آنها، از نصب یک حفاظ بالای آنها (در مقابل نور مداوم خورشید و بارش های باران) غافل نباشیم.

۶) لطفا هنگام نصب تایمر های آبیاری و همچنین شیر های برقی، به دهانه ورودی و دهانه خروجی دقت نمایید تا آنها را به صورت برعکس نصب نکنید.

نحوه استفاده از گارانتی

در صورت مشاهده عیب یا اشکال در هر کدام از محصولات دارای گارانتی، ابتدا با تلفن ثابت ۰۷۱۳۶۲۰۴۲۶۲ (داخلی ۲) یا همراه ۰۹۱۷۲۲۰۰۱۲۲ تماس حاصل فرماید. در اکثر مواقع با راهنمایی کارشناس پشتیبانی مشکل مربوطه رفع میشود. اما در صورتی که مشکل رفع نشد، نیاز است تا محصول را برای ما ارسال نمایید.

نحوه ارسال محصول

لطفا ابتدا حتما محصول را در جعبه ی خود محصول قرار دهید و سپس بسته را از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس به آدرس زیر ارسال نمایید.

شیراز، گلدشت معالی آباد، خیابان نیلوفر، نبش کوچه ۵ ، پلاک ۱۴۹ ، طبقه همکف ، آبیاری هوشمند™ (بخش خدمات)
کد پستی: ۷۱۸۸۶۶۶۷۵۷
تلفن: ۰۷۱۳۶۲۰۴۲۶۲
همراه: ۰۹۱۷۲۲۰۰۱۲۲

مدت زمان انجام خدمات گارانتی

پس از دریافت محصول دارای شرایط گارانتی، بلافاصله توسط کارشناس مجموعه محصول تست و بررسی شده و در صورت تایید مشکل، ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری محصول نو و آکبند؛ جایگزین محصول معیوب برای مشتری گرامی ارسال میشود. در صورتی که مشکل محصول جزئی باشد، مشکل سریعا در واحد خدمات رفع عیب یا با قطعه جایگزین تعمیر میشود و محصول سالم پس از تست نهایی ارسال میشود. آبیاری هوشمند™ سعی در ارائه یکی از آسان ترین و پرسرعت ترین خدمات گارانتی در ایران را دارد که علاوه بر حفظ خط مشی های مجموعه، موجب رضایت خاطر مشتریان گرامی نیز میشود. لطفا در شرایط خاصی مثل بسته بودن گمرک یا شرایط خاص اقتصادی که موجب کاهش موجودی در انبار و به تعویق افتادن واردات کالاها میشوند، جهت انجام خدمات گارانتی صبوری بیشتری داشته باشید. سپاس گزاریم.

فهرست
قیمت تمامی محصولات به صورت روزانه و خودکار؛ بر اساس نرخ ارز بروزرسانی میشود.بیشتر بدانید
+